MISTROVSTVÍ EVROPY - FISTC MD/LT

 

MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY - LONG

Iron Sled Dog Man

 

 

 

 RESULTS- MID

 

Pla

Start

C1

 

 

1. round

25

2. round

25

3. round

25

Total

75

ce

Nr.

Name

 

 

time

place

speed

time

place

speed

time

place

speed

time

difference

speed

1

114

Habásko Roman

CZ

4SH

2:46:07

2

9,03

2:23:11

1

10,48

2:06:13

1

11,88

7:15:31

0:00:00

10,33

2

125

Auvray Ludovic

F

4SH

2:53:19

3

8,65

2:28:00

2

10,14

2:13:31

2

11,23

7:34:50

0:19:19

9,89

3

132

Hesse Gerald

D

4SH

2:41:16

1

9,30

2:29:22

3

10,04

2:26:24

4

10,25

7:37:02

0:21:31

9,85

4

104

Pfeifer Josef

CZ

4SH

3:02:03

4

8,24

2:40:44

4

9,33

2:27:24

5

10,18

8:10:11

0:54:40

9,18

5

111

Šplouchal Pavel

CZ

4SH

3:03:40

5

8,17

2:48:09

5

8,92

2:38:33

6

9,46

8:30:22

1:14:51

8,82

6

110

Nešněrová Dagmar

CZ

4SH

3:58:22

7

6,29

3:01:15

6

8,28

2:18:10

3

10,86

9:17:47

2:02:16

8,07

 

107

Stuchlík Ladislav

CZ

4SH

3:23:31

6

7,37

DNS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

129

Dědák Karel, st.

CZ

4SH

DNS

 

 

DNS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

130

Eigentler Martin

A

4SH

DNS

 

 

DNS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pla

Start

C2

 

 

1. round

25

2. round

25

3. round

25

Total

75

ce

Nr.

Name

 

 

time

place

speed

time

place

speed

time

place

speed

time

difference

speed

1

105

Páral Vladimír

CZ

4AM

2:59:20

2

8,36

2:43:18

1

9,19

2:41:13

1

9,30

8:23:51

0:00:00

8,93

2

119

Slaný Branislav

SK

4AM

3:14:54

3

7,70

2:57:03

3

8,47

2:47:53

2

8,93

8:59:50

0:35:59

8,34

3

101

Hübner Tomáš

CZ

4GP

2:54:49

1

8,58

2:47:22

2

8,96

3:34:11

4

7,00

9:16:22

0:52:31

8,09

4

108

Olšák Dušan

CZ

4AM

3:24:49

4

7,32

3:16:28

4

7,63

3:06:05

3

8,06

9:47:22

1:23:31

7,66

5

109

Navrátil Dan

CZ

4AM

3:50:24

5

6,51

4:04:37

5

6,13

3:47:09

5

6,60

11:42:10

3:18:19

6,41

 

134

Rausis Fabienne

CH

4AM

DNS

 

 

DNS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pla

Start

B1

 

 

1. round

35

2. round

35

3. round

35

Total

105

ce

Nr.

Name

 

 

time

place

speed

time

place

speed

time

place

speed

time

difference

speed

1

113

Dostál Lukáš

CZ

6SH

3:19:42

1

10,52

2:48:44

1

12,45

2:38:32

1

13,25

8:46:58

0:00:00

11,96

2

106

Kastner Richard

CZ

6SH

3:21:28

2

10,42

3:11:11

2

10,98

3:01:44

2

11,56

9:34:23

0:47:25

10,97

3

123

Miškár Karel

CZ

6SH

3:34:22

3

9,80

3:20:47

3

10,46

3:05:56

3

11,29

10:01:05

1:14:07

10,48

4

115

Sedláček Jindřich

CZ

6SH

3:45:03

4

9,33

3:28:47

4

10,06

3:22:05

4

10,39

10:35:55

1:48:57

9,91

5

127

Bigot Gilles

F

6SH

5:00:44

5

6,98

4:02:16

5

8,67

3:39:54

5

9,55

12:42:54

3:55:56

8,26

 

135

Schneider Stephan

D

6SH

DNS

 

 

DNS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

20

Neubauer Ralf

D

8SH

DQ

 

 

DNS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pla

Start

B2

 

 

1. round

35

2. round

35

3. round

35

Total

105

ce

Nr.

Name

 

 

time

place

speed

time

place

speed

time

place

speed

time

difference

speed

1

121

Narcy Thierry

F

6AM

4:49:53

3

7,24

3:46:02

1

9,29

3:57:11

1

8,85

12:33:06

0:00:00

8,37

2

126

Brugnola Claude-Alain

F

6AM

5:32:54

4

6,31

4:19:00

2

8,11

4:03:50

2

8,61

13:55:44

1:22:38

7,54

3

136

Souček Martin

CZ

6AM

4:41:28

2

7,46

4:41:11

3

7,47

4:42:01

3

7,45

14:04:40

1:31:34

7,46

 

103

Mazáč Petr

CZ

6AMGP

4:30:43

1

7,76

DNF

 

 

 

 

 

 

 

 

 

102

Heller Radek

CZ

6GP

5:53:29

5

5,94

DNS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pla

Start

A1

 

 

1. round

35

2. round

35

3. round

35

Total

105

ce

Nr.

Name

 

 

time

place

speed

time

place

speed

time

place

speed

time

difference

speed

1

137

Galm Rainer

D

7SH

3:11:00

1

10,99

2:46:06

1

12,64

2:34:35

1

13,58

8:31:41

0:00:00

12,31

2

131

Gojon Eric

F

8SH

3:34:42

2

9,78

3:00:58

2

11,60

2:47:44

2

12,52

9:23:24

0:51:43

11,18

3

118

Miklovic Anton

SK

8SH

3:45:22

3

9,32

3:06:44

3

11,25

3:14:36

3

10,79

10:06:42

1:35:01

10,38

4

120

Deggendorfer Petra

D

7SH

4:22:33

4

8,00

3:51:49

4

9,06

3:23:23

4

10,33

11:37:45

3:06:04

9,03

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pla

Start

U1

 

 

1. round

35

2. round

35

3. round

35

Total

105

ce

Nr.

Name

 

 

time

place

speed

time

place

speed

time

place

speed

time

difference

speed

1

124

Komac Manfred

A

9SH

2:52:15

1

12,19

2:38:43

1

13,23

2:22:59

1

14,69

7:53:57

0:00:00

13,29

2

112

Fiala Jaroslav

CZ

9SH

3:06:02

2

11,29

2:43:44

2

12,83

2:26:43

2

14,31

8:16:29

0:22:32

12,69

3

128

Branse Eric

D

9SH

3:11:15

3

10,98

3:00:35

3

11,63

2:56:53

3

11,87

9:08:43

1:14:46

11,48

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pla

Start

P

 

 

1. round

35

2. round

25

3. round

25

Total

85

ce

Nr.

Name

 

 

time

place

speed

time

place

speed

time

place

speed

time

difference

speed

1

116

Paris Claude

F

2SH

3:17:12

2

10,65

2:02:27

1

12,25

1:45:40

1

14,20

7:05:19

0:00:00

11,99

2

133

Kölzow Achim

D

2SH

3:15:24

1

10,75

2:04:08

2

12,08

2:17:05

2

10,94

7:36:37

0:31:18

11,17

3

117

Roland Natalie

F

2SH

3:59:29

3

8,77

3:05:37

3

8,08

2:43:08

3

9,19

9:48:14

2:42:55

8,67

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DNS:

 

Don't start

 

DNF:

 

Don't finish

 

DQ:

 

Disqalification (short trek)

 

 

 

 

 

 

 

 

 Foto: Thomas Ackermann, Webdesign: Jana Henychová