MISTROVSTVÍ EVROPY - FISTC MD/LT

 

MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY - LONG

Iron Sled Dog Man

 

 

 

 RESULTS- LONG

Pla

Start

LT1- EM FISTC

 

 

 

1. round

55

2. round

65

3. round

62

4. round

55

Total

237

ce

Nr.

Name

 

 

 

time

place

speed

time

place

speed

time

place

speed

time

place

speed

time

difference

speed

1

3

Čepek Jan

CZ

4SH

LT1

4:49:37

1

11,39

4:26:44

1

14,62

4:53:20

1

12,68

4:04:28

1

13,50

18:14:09

0:00:00

13,00

2

7

Novotný Roman

CZ

4SH

LT1

5:12:06

2

10,57

4:53:18

2

13,30

5:09:45

2

12,01

4:18:55

2

12,75

19:34:04

1:19:55

12,11

3

15

Tonndorf Dietmar

D

4SH

LT1

5:40:25

3

9,69

5:21:56

3

12,11

5:50:46

3

10,61

4:19:16

3

12,73

21:12:23

2:58:14

11,18

4

2

Hejduk Richard

CZ

4SH

LT1

7:07:31

5

7,72

6:09:44

4

10,55

6:42:23

4

9,24

4:59:17

4

11,03

24:58:55

6:44:46

9,49

5

5

Zimová Veronika

CZ

4SH

LT1

7:31:29

7

7,31

6:31:20

5

9,97

7:25:06

5

8,36

5:52:01

6

9,37

27:19:56

9:05:47

8,67

6

19

Molcik Michael

A

4SH

LT1

7:02:23

4

7,81

6:56:29

6

9,36

7:46:09

6

7,98

5:37:08

5

9,79

27:22:09

9:08:00

8,66

 

16

Dumas Philippe

F

4SH

LT1

7:11:48

6

7,64

DNF

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pla

Start

LT2- EM FISTC

 

 

 

1. round

55

2. round

65

3. round

62

4. round

55

Total

237

ce

Nr.

Name

 

 

 

time

place

speed

time

place

speed

time

place

speed

time

place

speed

time

difference

speed

1

21

Schiller Elke

D

8SH

LT2

4:18:03

1

12,79

4:12:08

1

15,47

4:23:04

1

14,14

3:30:54

2

15,65

16:24:09

0:00:00

14,45

2

14

Lanz Silvan

CH

6SH

LT2

4:19:10

2

12,73

4:58:33

2

13,06

5:05:17

2

12,19

3:10:09

1

17,35

17:33:09

1:09:00

13,50

3

17

Potoček Juraj

SK

8SH

LT2

5:17:11

3

10,40

5:11:25

3

12,52

5:27:39

4

11,35

4:06:11

4

13,40

20:02:26

3:38:17

11,83

4

9

Sochor Jiří

CZ

8SH

LT2

5:47:22

4

9,50

5:14:12

4

12,41

5:22:55

3

11,52

4:00:43

3

13,71

20:25:12

4:01:03

11,61

5

8

Henychová Jana, Ing.

CZ

7SH

LT2

5:50:11

7

9,42

5:22:40

5

12,09

5:43:22

5

10,83

4:27:18

6

12,35

21:23:31

4:59:22

11,08

6

18

Grügel Stefen

D

8SH

LT2

5:49:15

6

9,45

5:29:25

6

11,84

5:58:19

6

10,38

4:10:22

5

13,18

21:27:21

5:03:12

11,05

7

68

Laudel Jens

D

8SH

LT2

5:48:32

5

9,47

5:31:17

7

11,77

6:07:26

7

10,12

4:29:02

7

12,27

21:56:17

5:32:08

10,80

8

1

Jůza Václav

A

8SH

LT2

6:45:06

8

8,15

6:04:29

8

10,70

6:20:45

8

9,77

4:53:26

8

11,25

24:03:46

7:39:37

9,85

9

11

Řepík Bohumil

CZ

8SH

LT2

6:57:38

9

7,90

6:48:56

10

9,54

7:13:42

10

8,58

5:42:57

10

9,62

26:43:13

10:19:04

8,87

10

4

Melničák Luboš

CZ

8SH

LT2

7:48:01

10

7,05

6:29:32

9

10,01

7:12:04

9

8,61

5:35:04

9

9,85

27:04:41

10:40:32

8,75

 

78

Heep Thomas

D

8AM

LT2

DQ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pla

Start

LTO- EM FISTC

 

 

 

1. round

55

2. round

65

3. round

62

4. round

55

Total

237

ce

Nr.

Name

 

 

 

time

place

speed

time

place

speed

time

place

speed

time

place

speed

time

difference

speed

1

10

Ochozka Jan

CZE

14SH

LTO

5:08:06

1

10,71

5:22:03

1

12,11

6:12:33

1

9,99

5:05:33

2

10,80

21:48:15

0:00:00

10,87

2

12

Němec Václav

CZE

12SH

LTO

5:57:03

2

9,24

6:16:23

3

10,36

6:16:29

2

9,88

4:53:00

1

11,26

23:22:55

1:34:40

10,14

3

6

Jiránek Jaroslav, st.

CZ

10AM

LTO

6:14:13

3

8,82

5:35:47

2

11,61

6:26:18

3

9,63

5:09:34

3

10,66

23:25:52

1:37:37

10,11

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pla

Start

PL- EM FISTC

 

 

 

1. round

55

2. round

65

3. round

62

4. round

55

Total

237

ce

Nr.

Name

 

 

 

time

place

speed

time

place

speed

time

place

speed

time

place

speed

time

difference

speed

1

13

Ziesel Stephan

D

3AM

PL

5:30:20

1

9,99

5:27:53

1

11,89

6:03:49

1

10,22

4:20:21

1

12,68

21:22:23

0:00:00

11,09

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DNS:

 

Don't start

 

DNF:

 

 

Don't finish

 

DQ:

 

Disqalification (short trek)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pla

Start

SL4

 

 

 

1. round

55

2. round

65

3. round

62

4. round

0

Total

182

ce

Nr.

Name

 

 

 

time

place

speed

time

place

speed

time

place

speed

time

place

speed

time

difference

speed

1

91

Teichmann Tomáš

CZ

6PB

SL4

6:28:59

1

8,48

6:32:10

1

9,94

6:32:22

1

9,48

5:29:55

1

10,00

25:03:26

0:00:00

7,26

 

69

Křížek Martin

CZ

4AH

SL4

DNS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pla

Start

SL8

 

 

 

1. round

55

2. round

65

3. round

62

4. round

55

Total

237

ce

Nr.

Name

 

 

 

time

place

speed

time

place

speed

time

place

speed

time

place

speed

time

difference

speed

1

66

Vavruš Juraj

SK

8AH

SL8

3:34:21

1

15,40

3:47:45

1

17,12

3:37:52

2

17,07

2:54:19

1

18,93

13:54:17

0:00:00

17,04

2

64

Vondrák Jiří

CZ

8AH

SL8

4:05:33

2

13,44

3:53:11

3

16,73

3:35:52

1

17,23

2:56:19

2

18,72

14:30:55

0:36:38

16,33

3

83

Levíček Martin

CZ

8AH

SL8

4:18:02

3

12,79

3:48:02

2

17,10

4:04:40

3

15,20

3:13:25

3

17,06

15:24:09

1:29:52

15,39

4

84

Levíčková Helena

CZ

8AH

SL8

4:44:27

4

11,60

4:09:58

4

15,60

4:36:54

4

13,43

3:17:55

4

16,67

16:49:14

2:54:57

14,09

5

87

Jerie David

CZ

 

SL8

5:56:36

5

9,25

5:01:14

5

12,95

4:54:42

5

12,62

3:44:23

5

14,71

19:36:55

5:42:38

12,08

6

94

Kučera Stanislav

CZ

6ESPAH

SL8

6:28:01

6

8,50

6:16:00

7

10,37

6:32:13

6

9,48

4:42:39

6

11,68

23:58:53

10:04:36

9,88

7

100

Gentsch Lutz

D

8SH

SL8

6:40:17

8

8,24

6:05:57

6

10,66

6:49:10

7

9,09

5:06:43

7

10,76

24:42:07

10:47:50

9,59

8

82

Hanuš Michal

CZ

5PB

SL8

6:50:38

9

8,04

6:36:44

8

9,83

7:11:21

8

8,62

5:28:49

8

10,04

26:07:32

12:13:15

9,07

9

93

Landau Michael

D

8SH

SL8

6:36:30

7

8,32

6:54:47

9

9,40

7:21:05

9

8,43

6:05:44

10

9,02

26:58:06

13:03:49

8,79

10

75

Kmochová Vanda

CZ

8CHP

SL8

7:48:38

10

7,04

7:10:44

10

9,05

7:37:59

10

8,12

5:52:50

9

9,35

28:30:11

14:35:54

8,31

 

73

Schumacher Frank

D

5AMDO

SL8

DQ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tyroler Ctirad

CZ

4AM2KIP

SLT2

DNF

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

61

Webers Marco

D

8SH

SL8

DNS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

62

Hartman Jenal

D

8SH

SL8

DNS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

70

Havrda Radek

CZ

8ESPAH

SL8

DNS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pla

Start

SLU

 

 

 

1. round

55

2. round

65

3. round

62

4. round

55

Total

237

ce

Nr.

Name

 

 

 

time

place

speed

time

place

speed

time

place

speed

time

place

speed

time

difference

speed

1

92

Teichmann Jan

CZ

10PB

SLU

4:44:29

1

11,60

4:27:53

2

14,56

4:27:23

1

13,91

3:31:32

1

15,60

17:11:17

0:00:00

13,79

2

85

Čapek Jan

CZ

10AH

SLU

4:57:13

2

11,10

4:17:25

1

15,15

4:27:36

2

13,90

3:33:10

2

15,48

17:15:24

0:04:07

13,73

3

97

Lochman František

CZ

12SH

SLU

6:30:36

4

8,45

6:12:47

4

10,46

6:25:25

3

9,65

4:50:28

3

11,36

23:59:16

6:47:59

9,88

4

80

Job Milan

CZ

12SH

SLU

5:37:58

3

9,76

6:11:51

3

10,49

6:58:53

4

8,88

5:31:14

4

9,96

24:19:56

7:08:39

9,74

 

88

Neumann Rostislav

CZ

10SH

SLU

DQ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pla

Start

SLT1

 

 

 

1. round

55

2. round

65

3. round

62

4. round

55

Total

237

ce

Nr.

Name

 

 

 

time

place

speed

time

place

speed

time

place

speed

time

place

speed

time

difference

speed

1

98

Krugel Stefan

D

4SH

SLT1

5:56:16

1

9,26

5:00:53

1

12,96

5:23:54

1

11,49

4:07:16

1

13,35

20:28:19

0:00:00

11,58

2

89

Petraš Michal

CZ

4SH

SLT1

6:37:19

2

8,31

6:31:30

2

9,96

6:37:27

2

9,36

4:54:05

2

11,22

24:40:21

4:12:02

9,61

 

71

Holá Jana

CZ

8SH

SLT1

6:40:36

3

8,24

6:36:33

3

9,83

DNF

 

 

 

 

 

 

 

 

 

95

Novotná Radka

CZ

4SH

SLT1

7:11:43

4

7,64

DNF

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

63

Wagner Jörg

D

4SH

SLT1

DNS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pla

Start

SLT2

 

 

 

1. round

55

2. round

65

3. round

62

4. round

55

Total

237

ce

Nr.

Name

 

 

 

time

place

speed

time

place

speed

time

place

speed

time

place

speed

time

difference

speed

1

65

Vögedin Ulrich

D

8SH

SLT2

5:49:33

1

9,44

5:52:11

2

11,07

5:48:08

1

10,69

4:11:42

1

13,11

21:41:34

0:00:00

10,93

2

96

Hauser Karl Erst

D

7SH

SLT2

6:21:52

3

8,64

5:39:04

1

11,50

6:09:40

2

10,06

4:27:29

2

12,34

22:38:05

0:56:31

10,47

3

81

Vollweiler Alberto

D

5AM

SLT2

6:22:50

4

8,62

6:27:43

4

10,06

7:38:37

3

8,11

5:49:04

3

9,45

26:18:14

4:36:40

9,01

4

72

Bulens Danny

B

6AM

SLT2

7:53:03

5

6,98

7:35:19

5

8,57

8:13:35

DQ

7,54

DNS

 

 

 

 

 

 

74

Šindelář Milan

CZ

8SH

SLT2

6:21:33

2

8,65

6:14:27

3

10,42

DNF

 

 

 

 

 

 

 

 

 

67

Sontág Miroslav

CZ

7SH

SLT2

DNS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

79

Weber Volker

D

6AM

SLT2

DQ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

90

Pfefferle Eric

CH

8SH